НОВИНИ З ЛИТВИНЕЦЬКОГО ЛІЦЕЮ

Дата: 30.01.2022 11:23

ВІДЗНАЧИЛИ ДЕНЬ СОБОРНОСТІ УКРАЇНИ

22 січня – все прогресивне товариство відзначає День Соборності України. Соборність - це символ боротьби за волю, порозуміння між людьми, це часточка надії і віри у майбутнє. Віри в краще майбутнє нашої великої родини, що зветься Україною.

У День Соборності головною традицією є створення «живого ланцюга», який втілює ідею загальнонаціональної єдності. Тому після проведених по класах годин спілкування та перегляду Всеукраїнського онлайн-уроку до Дня Соборності педагоги та учні КЗ «Литвинецький ліцей» створили живий ланцюг єдності. Діти продемонстрували створені ними колажі з побажаннями всій Україні.

ВШАНУВАЛИ ПАМ’ЯТЬ ЖЕРТВ ГОЛОКОСТУ

27 січня у всьому світі відзначають День пам’яті жертв Голокосту. Близько шести мільйонів людей було вбито лише за те, що вони народились євреями. З метою вшанування пам’яті жертв Голокосту в Литвинецький ліцеї провели виховні заходи з вихованцями закладу. Так, учні 9 класу переглянули і обговорили кінофільм «Кличе голос пам’яті згадати». Тематичну виставку книг запропонувала для ознайомлення Т.Литвиненко. Як реквієм за тими, хто загинув у роки Голокосту, звучали слова:

«…Пройду не раз відомими шляхами,

Де страх в повітрі лине до цих пір,

І хоч усе вже поросло мохами,

Його ніхто забути не зумів.

Це Голокост - всього одне лиш слово,

Та його сенс - пекучий болі жар,

Вбивали всіх - старого і малого,

І мало хто життя порятував…»