ДО УВАГИ ПАСІЧНИКІВ: ВІДБУДЕТЬСЯ ОНЛАЙН-НАРАДА ЩОДО ЗАХОДІВ З ПРОФІЛАКТИКИ ОТРУЄННЯ БДЖІЛ

Дата: 14.02.2022 19:48

Як повідомив директор Департаменту агропромислового розвитку Черкаської обласної державної адміністрації Ігор Глухов, 17 лютого 2022 року о 15-й годині відбудеться онлайн-нарада щодо заходів з профілактики отруєння бджіл. Запрошуємо взяти участь фахівців структурних підрозділів райдержадміністрацій з питань АПК, територіальних громад. Організатори онлайн-наради: Міністерство аграрної політики та продовольства України, Департаменти АПР ОДА, Всеукраїнська асоціація громад, Всеукраїнський Конгрес Фермерів.

Порядок реєстрації на онлайн нараду щодо заходів профілактики отруєння бджіл для бджолярів та працівників сільського господарства

Учасники (пасічники та фермери) мають зареєструватися до 12 години 16.02.2022р.за посиланням: https://farmers.org.ua/form-request/

У програмі заходу: виступи першого заступника Міністра аграрної політики та продовольства України Тараса Висоцького, виконавчого директора Всеукраїнської асоціації громад, Голова Всеукраїнського Конгресу Фермерів Івана Слободяника, завідувача сектору розвитку бджільництва управління тваринництва та племінної справи Департаменту аграрного розвитку Мінагрополітики Оксани Борейко, а також інформування щодо основних причин отруєння бджіл, заходів профілактики отруєння бджіл, механізмів установлення факту отруєння бджіл, обов’язків фізичних осіб та суб’єктів господарювання, які застосовують засоби захисту рослин.