ЗАКОН УКРАЇНИ №1525: СТРОК СПЛАТИ ОСОБАМИ-НЕРЕЗИДЕНТАМИ ПОДАТКОВОГО ЗОБОВ’ЯЗАННЯ ЗА ОПЕРАЦІЯМИ З ПОСТАЧАННЯ ЕЛЕКТРОННИХ ПОСЛУГ

Дата: 17.02.2022 08:50

Відповідно до Закону України від 3 червня 2021 року № 1525-IX «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо скасування оподаткування доходів, отриманих нерезидентами у вигляді виплати за виробництво та/або розповсюдження реклами, та удосконалення порядку оподаткування податком на додану вартість операцій з постачання нерезидентами електронних послуг фізичним особам» cума податкового зобов’язання за операціями з постачання електронних послуг, зазначена в спрощеній декларації особою-нерезидентом платником ПДВ, підлягає сплаті в іноземній валюті (євро або долар США) протягом 30 календарних днів, що настають за останнім днем граничного строку, передбаченого для подання спрощеної податкової декларації. Сплата має здійснюватися на валютний рахунок, відкритий Державній казначейській службі України, в уповноваженому банку.

Реквізити такого валютного рахунку будуть розміщені на спеціальному портальному рішенні для користувачів нерезидентів, які надають електронні послуги.