ЗВЕРНЕННЯ ДО ЖИТЕЛІВ БОБРИЦЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ

Дата: 24.02.2022 19:46

ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ ГРОМАДИ.

У зв’язку з військовою агресією з боку Російської Федерації на території нашої країни запроваджено військовий стан.

НАГОЛОШУЄМО! Установи, організації та заклади громади, які надають медичні, соціальні, комунальні послуги жителям громади та установи, які забезпечують громадський захист та охорону - працюють в посиленому режимі. Для всіх поставлені чіткі завдання.

МИ комунікуємо з керівниками Черкаської райдержадміністрації й Черкаської обласної адміністрації.

НАРАЗІ здійснюється охорона усіх соціально-економічно значущих об’єктів громади та об’єктів життєзабезпечення.

Заклади освіти громади тимчасово не працюють, навчання учнів шкіл відбувається дистанційно.

Органи місцевого самоврядування громади та державної влади працюють цілодобово.

Для звернення громадян працює цілодобова ГАРЯЧА ЛІНІЯ Бобрицької сільської ради

за телефонами: БОБРИЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА (тел. 063-53-721-53), ГРИЩИНЕЦЬКИЙ СТРОСТАТ (тел. 063-821-34-99 – ВОЗНА НАДІЯ ВОЛОДИМИРІВНА), ПШЕНИЧНИЦЬКИЙ СТАРОСТАТ (тел. 066-87-81-543 – МОТРИЧЕНКО СЕРГІЙ МИХАЙЛОВИЧ, тел. 098-84-87-969 – МИХАЙЛІШІНА СВІТЛАНА ВОЛОДИМИРІВНА), ПОТАПЦІВСЬКИЙ СТАРОСТАТ (тел. 063-11-396-00 – БЕРЕЗЕНКО НАТАЛІЯ МИКОЛАЇВНА), ЛИТВИНЕЦЬКИЙ СТАРОСТАТ (тел. 095-068-21-53 - ГОРОХОВА КАТЕРИНА ПЕТРІВНА), КОЗАРІВСЬКИЙ СТАРОСТАТ (тел. 099-003-48-61 – ЛИТВИНЕНКО ВОЛОДИМИР АНАТОЛІЙОВИЧ).

ГОЛОВНЕ ПРОХАННЯ ДО ЖИТЕЛІВ ГРОМАДИ - ЗАЛИШАТИСЯ ВДОМА ТА НЕ ПІДДАВАТИСЯ ПАНІЦІ.

Зберіть документи та речі першої необхідності.

Підготуйте теплі речі та продукти харчування.

Слідкуйте за повідомленнями та про подальші дії тільки на офіційних засобах масової інформації.

ЗАДЛЯ ТОГО, ЩОБ БУТИ ВЧАСНО ПРОІНФОРМОВАНИМИ ПРО ПОДІЇ ПРОСИМО тримати постійно включеними радіоприймачі, телевізори, щоб слухати розпорядження і вказівки органів влади.

В РАЗІ НАДЗВИЧАЙНОЇ СИТУАЦІЇ:

ПРИВЕДІТЬ У ГОТОВНІСТЬ засоби індивідуального захисту органів дихання і шкіри, при їхній відсутності приготувати найпростіші засоби (повсякденний одяг, взуття, марлеві пов’язки, плівку тощо);

ТРИМАЙТЕ ПРИ СОБІ ЗАСОБИ ІНДИВІДУАЛЬНОГО ЗАХИСТУ, підготуйте медичну аптечку, документи, засоби зв’язку, особистої гігієни, запас їжі, питної води і т.д.;

ПРОВЕДІТЬ в квартирі (будинку) протипожежні заходи (вимкніть газ, електропостачання тощо), закрийте вікна, кватирки, ущільніть їх;

ПЕРЕМІСТІТЬСЯ у місце найближчого укриття, де можна сховатися (підвальне приміщення приватного домоволодіння та багатоквартирного будинку). Якщо у вас відсутнє підвальне приміщення – дістаньтеся найближчого, яке поряд з місцем вашого проживання.

ЗБЕРІГАЄМО СПОКІЙ,

НЕ ПІДДАЄМОСЯ ПАНІЦІ ТА ВИКОНУЄМО ЧІТКІ ВКАЗІВКИ

Слухаємо тільки офіційні повідомлення.

Олена ШТЕФАН, сільський голова Бобрицької сільської ради