В УМОВАХ ВОЄННОГО ЧАСУ: ЩО РОБИТИ ЛЮДЯМ У РАЗІ АВАРІЙ НА ХІМІЧНИХ ОБ'ЄКТАХ?

Дата: 27.02.2022 05:39

Цю ніч окупанти спричиняють техногенні катастрофи: у Харкові підірвано газопровід, у Василькові палає нафтобаза.

Коротка інструкція з цивільного захисту громадян:

1. Зачиніть вікна та без нагальної потреби не відкривайте їх. При відкритті — завішуйте їх вологою або марлевою тканиною, періодично міняйте її.
  2. Уникайте тривалого перебування на повітрі. Користуйтеся системою кондиціонування та очищенн повітря.
  3. Поставте у вашому приміщенні ємності з водою для підвищення вологості повітря.
  4. Регулярно здійснюйте вологе прибирання.
  5. Відчуваєте запах диму? Негайно надягайте вологі маски, віконні та дверні отвори ізолюйте вологою тканиною.
  6. Збільште споживання рідини до 2-3 літрів на день для дорослих.  Рекомендується пити підсолену та мінеральну лужну воду, молочнокислі напої (міральні напої, киснево-білкові коктейлі.  Виключити газовані напої.
  7. Декілька разів на день приймайте душ, промивайте ніс та горло.

Якщо маєте проблеми із серцево-судинними захворюваннями, додатково проконсультуйтеся з лікарем.

Краще за все — негайно виїхати з місця близького до аварії, у разі неможливості, виконуйте ці мінімальні поради.

Тримаймося. Все буде Україна