ЗАВДАННЯ: УБЕЗПЕЧИТИ КОЖНОГО. РЕАЛЬНІ ПОРАДИ ПРИ БОМБАРДУВАННІ

Дата: 05.03.2022 21:38

1. Довгий та протяжний свист означає міну.
Від міни рятує будь-яке заглиблення! Тільки не треба бігти, озирнись і падай у найближчу ямку. Не бійся прямого влучення, свист прямий ти не почуєш, шукай заглиблення і падай. Не бійся реакції оточуючих, якщо помилився, не один розсудливий тебе не засудить. І так, у тебе 2-5 секунд.

2. Гаубичний снаряд
Звучить майже так само, але часу менше. Немає ямки - падай, де стоїш! Потім обтрусишся.

3. Град.
У хорошу погоду град чути здалеку - звучить як шурхіт. Не важливо з якої відстані стріляє - у вас є 14 секунд. Не панікуйте - це досить часу! В укриття! Град не пробиває щось на виліт, знову ж таки врятує будь-яка ямка!

4. Танк.
Тут як пощастить. Постріл танка чутно разом із влученням. Але! Перезаряджання - від 4 секунд! Перший не влучив - рвіть “пазурі” і глибше! Танк в радіусі 7 метрів рве все, тому стало зрозуміло, що по вас працює танк, вибір не великий або лежати, або рвати в укриття.

5. Смерч.
Шанс все ще є! Звук - як підіймається винищувач. Він не цілиться кудись, ця сволота відкривається за метрів 10-20 над землею і закидає касетним вогнем зверху вниз. Так, шансів замало... але! Дві речі, які можливо вам врятують життя: б'є її заряд метрів на п'ять максимум, і головне лежати!!! Бог спаси вас усіх!

Важливо!
Після обстрілу є снаряди, що не розірвалися.
Не чіпати!!!
У жодному разі сапери розберуться!
І ще - після обстрілу оглянься, може поряд поранений, крикни "всі живі?!" Почуєш відгук — підійди, глянь, чи все гаразд.
Пам'ятай!
Сьогодні врятуєш ТИ, а завтра ТЕБЕ.