ВІДБУЛАСЯ ЧЕРГОВА СЕСІЯ БОБРИЦЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

Дата: 20.04.2022 22:26

У середу, 20 квітня ц.р., відбулася чергова сесія Бобрицької сільської ради.

На сесії був присутній депутат Верховної Ради України Віталій Олександрович Войцехівський.

На розгляд депутатів сільської ради виносилося одинадцять питань.

Зокрема, депутати розглянули питання “Про затвердження Програми поліпшення безбар’єрного простору у Бобрицькій територіальній громаді на 2022-2025 роки”, “Про внесення змін до програми Турбота” Бобрицької сільської ради”, “Про затвердження Положення про Службу у справах дітей Бобрицької сільської ради в новій редакції”, “Про внесення змін до Статуту КП “Добробут” в новій редакції”, “Про затвердження структури та загальної чисельності КП “Добробут”, “Про затвердження Положення про орган приватизації житлового фонду та Положення про порядок передачі у власність громадян квартир (будинків), жилих приміщень у гуртожитках, що перебувають у комунальній власності Бобрицької сільської ради”, “Про внесення змін до рішення сільської ради від 07.04.2021 №9-3/VIII “Про покладення обов’язків із реєстрації/зняття з реєстрації місця проживання фізичних осіб та видачу довідок”, “Про затвердження Програми підтримки добровольчого формування територіальної оборони Бобрицької сільської ради на 2022-2023 роки”, “Про внесення змін до бюджету Бобрицької територіальної громади на 2022 рік”, Про Програму розвитку земельних відносин Бобрицької сільської ради Черкаської області на 2022-2026 роки», Про розгляд заяв громадян, щодо вирішення земельних питань”.

За кожним із розглянутих питань було прийнято відповідні рішення, із якими можна буде ознайомитися на офіційному сайті Бобрицької сільської ради в розділі “Архів документів” у терміни, встановлені законодавством.

Сектор інформаційно-організаційної роботи виконавчого комітету Бобрицької сільської ради