ВОЛОНТЕРИ ДОПОМАГАЮТЬ НАБЛИЖАТИ ПЕРЕМОГУ

Дата: 26.04.2022 11:24

У дні, коли вся Україна живе в єдиному пориві здолати ненависного ворога, ці слова набувають істинного сенсу. У цьому твердо переконані у Бобрицькій територіальній громаді. І закономірно — вдячність за допомогу і підтримку є такою ж великою і щиросердною, як і внесок наших співвітчизників у єдино-велику справу — Перемогу в борні за свою Батьківщину.

У суботу до Бобрицької територіальної громади було доставлено гуманітарний вантаж від Центру волонтерства та захисту із м.Львів: засоби гігієни, дитячі та дорослі підгузки, пелюшки, індивідуальні пайки.

Варто відзначити й тих, завдяки чиїм зусиллям вдалося здійснити передачу гумвантажу до нашої громади, — пані Світлану Романюк, адміністрацію і всіх небайдужих працівників ПрАТ “МХП”.

Ваша допомога і підтримка, шановні благодійники-волонтери, є неоціненними! Щиро Вам дякуємо! Ваша людяність, добрі справи заради тих, хто наразі перебуває в скруті, є найвищим проявом служіння народу, Україні.

Хай Бог береже Вас, добрі люди, і примножує вік в мирі та здоров’ї, у НАШІЙ УКРАЇНІ!

Бобрицька сільська рада