ВЕЛИКОДНІ СМАКОЛИКИ-ПРИВІТИ ВІД СЕРГІЯ РУДИКА

Дата: 28.04.2022 08:19

Є в нашого народу така традиція: ділитися добром із ближнім. Такої традиції притримуються і представник Федерації профспілок України у Верховній Раді України Сергій Рудик та священник Сергій Нікітін.

Як повідомила Грищинецький сільський староста Надія Возна, освячені пасочки напередодні Великодня для жителів Грищинецького та Потапцівського старостинських округів передав від Сергія Рудика отець Сергій Нікітін.

І дорослі, і малі жителі сіл Грищинці, Курилівка, Потапці та Тростянець щиросердно дякували благодійникам за Великодні смаколики-привіти та висловлювали сподівання: “Христос воскрес! Воскресне Україна!”

Довідково. Рудик Сергій Ярославович народився 11 жовтня 1970 року в м.Чернівці. Із 9 квітня по 26 листопада 2014 року – Голова Державного агентства земельних ресурсів України.

Народний депутат України VIII та IX скликань, обраний шляхом самовисування по виборчому округу №198 у Черкаській області. Заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань аграрної та земельної політики. Співголова міжфракційного депутатського об’єднання “Збережи ФОП”.

23 червня 2020 року обраний Представником Федерації профспілок України у Верховній Раді України.

Є головою політичної партії “Команда Сергія Рудика. Час змін!”.

Активний учасник громадсько-політичного руху. Зокрема: у 1999-2005р.р. – президент Асоціації державних службовців; у 2003-2005р.р. – шеф-редактор всеукраїнської правової газети „Громадськийзахисник”; депутат Київської міської ради V скликання, голова Постійної комісії Київради з питань місцевого самоврядування, регіональних та міжнародних зв’язків; з 2009р. – заступник голови, голова столичного осередку Всеукраїнської громадської організації „Українська народна рада”.

Є автором та співавтором понад 20 науково-публіцистичних праць та більше 10 наукових публікацій із питань державного управління, розвитку громадянського суспільства, міграційної проблематики, в тому числі: “Етика поведінки державних службовців під час виборів”, “Громадський контроль за підрахунком голосів на виборах Президента України 1999 року: історія одного проекту”, „Становлення інституту громадських захисників прав людини в Україні: 2000-2003”, „Право може перемогти: історії успіху громадських захисників”, „Органи самоорганізації населення. Сучасні тенденції. Основи створення, проблеми функціонування та розвитку”, „Об’єднання співвласників багатоквартирного будинку як інститут громадянського суспільства”.

Нагороджений орденами “За заслуги” ІІІ та ІІ ступенів, нагрудним знаком “Знак Пошани”, медаллю ЗСУ “За сприяння Збройним Силам України”, а також численними відзнаками православної церкви: орденами Святого Юрія Переможця, Святого Миколая Чудотворця, Святих Кирила і Мефодія, Святого Рівноапостольного князя Володимира Великого ІІІ та ІІ ступенів, Христа Спасителя, медаллю та орденом Святого Архістратига Михаїла ІІ ступеня.