У БОБРИЦЬКІЙ ГРОМАДІ ВІДЗНАЧИЛИ ДЕНЬ ПАМ’ЯТІ ТА ПРИМИРЕННЯ І ДЕНЬ ПЕРЕМОГИ НАД НАЦИЗМОМ У ДРУГІЙ СВІТОВІЙ ВІЙНІ

Дата: 09.05.2022 08:38

З нагоди відзначення Дня пам’яті та примирення і Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні у Бобрицькій територіальній громаді проведено ряд заходів.

Зокрема, 8 травня ц.р. було встановлено (вивішено) Державний Прапор України на будинках та спорудах органів державної влади, установ і організацій, а також в усіх старостинських округах було проведено покладання квітів до пам’ятників, пам’ятних дощок, меморіалів загиблим воїнам, учасникам визвольного руху, жертвам нацистських переслідувань, розміщених на території населених пунктів територіальної громади.

Напередодні цих дат були проведені роботи із упорядкування та подальшого утримання у належному стані меморіалів, пам’ятників, братських могил та інших місць поховань загиблих захисників Вітчизни.

У закладах освіти Бобрицької територіальної громади проводилися уроки пам’яті, уроки мужності, військово-патріотичні виховні години із залученням учасників антитерористичної операції та ветеранів війни в онлайн форматі, книжкові виставки тощо.

Силами Відділу соціального захисту населення Бобрицької сільської ради вживаються заходи щодо забезпечення соціально-побутових потреб, надання медичної допомоги ветеранам війни, насамперед учасникам бойових дій, інвалідам війни, учасникам українського визвольного руху часів Другої світової війни, жертвам нацистських переслідувань, сім’ям загиблих (померлих) воїнів, дітям війни, а також організація та проведення привітань, відвідувань вдома інвалідів війни та учасників бойових дій.

Сектор інформаційно-організаційної роботи Бобрицької сільської ради