ДО УВАГИ ПАСІЧНИКІВ: ПРОВОДИТИМЕТЬСЯ ОБРОБІТОК ПОСІВІВ ПЕСТИЦИДАМИ ТА АГРОХІМІКАТАМИ

Дата: 11.05.2022 12:23

Як повідомив регіональний директор ВП “Ліпляве” ТОВ “НВФ “Урожай” О.Трохимець, відповідно до Закону України “Про бджільництво” та Державних санітарних правил “Транспортування, зберігання та застосування пестицидів в народному господарстві”, вищезгадане господарського формування буде проводити обробку посівів озимого ріпаку та кукурудзи із застосуванням пестицидів та агрохімікатів за такими датами, локаціями, з використанням препаратів та терміном обмеження льоту для бджіл:

- у період із 13 до 15 травня ц.р. - в межах населених пунктів Грищинці, Тростянець, Козарівка — синерид, піктор — 1-2 доби;

- у період із 13 до 15 травня ц.р. - в межах населених пунктів Бересняги, Козарівка — синерид, пропульс — 2-3 доби;

- у період із 13 до 20 травня ц.р. - в межах населених пунктів Бересняги, Козарівка — аксакал, пік — 1-2 доби;

- у період із 13 до 23 травня ц.р. - в межах населених пунктів Грищинці, Тростянець, Студенець — аксакал, пік — 1-2 доби.

Прохання до всіх суб’єктів бджільництва подбати про безпеку комах у вказаний період задля збереження пасік.