ДОПОМОГУ ДЛЯ ВНУТРІШНЬО-ПЕРЕСЕЛЕНИХ ОСІБ БОБРИЦЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ НАДАЛА ОРГАНІЗАЦІЯ WORLD CENTRAL KITCHEN

Дата: 19.05.2022 08:58

У середу, 18 травня ц.р., для внутрішньо-переміщених осіб, які тимчасово проживають у населених пунктах Бобрицькоїх територіальної громади, за підтримки організації World Central Kitchen завдяки волонтерам Лідії Шишкіній та Сергію Сатко було доставлено та роздано продуктові набори.

Наразі у наших селах знайшли прихисток близько двох тисяч наших співвітчизників, які прибули зі східних областей України, Чернігівщини та Херсонщини після повномасштабного вторгнення росії до України.

Доземний уклін і щира вдячність людям, котрі простягають руку допомоги громадам та безпосередньо тим нашим співвітчизникам, які опинилися в скруті у цей важкий час!

Слава Україні, Богу, волонтерам та ЗСУ!

ДОВІДКОВО. Яке повідомляється на офіційній сторінці в соцмережі Фейсбук (https://www.facebook.com/WorldCentralKitchen), Некомерційна організація World Central Kitchen (адреса: 200 Massachusetts Ave, 7th Floor, Washington D.C., DC, United States, 20001; посилання на сайт: http://wck.org/) (далі - WCK) була заснована в 2010 році шеф-кухарем Хосе Андресом. WCK надала понад 60 мільйонів свіжих страв людям, які постраждали від стихійних лих та інших криз у всьому світі в таких країнах, як Багамські острови, Індія, Індонезія, Ліван, Мадагаскар, Мозамбік, Венесуела, Україна та Сполучені Штати.

Програми стійкості WCK в Карибському басейні та Центральній Америці підготували сотні кухарів і шкільних кухарів, передбачили передові методи чистого приготування їжі та надали гранти фермам, рибному господарству та малим харчовим підприємствам, а також надали можливості для навчання та спілкування.

Сектор інформаційно-організаційної роботи Бобрицької сільської ради