ІНФОРМАЦІЯ ПРО ДОЗВІЛ ТА УЗГОДЖЕННЯ МАРШРУТІВ ПЕРЕМІЩЕННЯ ПАСІКИ

Дата: 26.05.2022 12:27

Для погодження переміщення пасіки до місць медозбору необхідно надати відповідну інформацію до Черкаської обласної військової адміністрації:

- кількість бджолосімей, які підлягають перевезенню згідно ветеринарного паспорта пасіки;

- отримати дозвіл на перевезення бджолосімей - ветеринарне свідоцтво № 1;

- довідку суб'єкта господарювання, який є власником земельної ділянки та органу місцевого самоврядування про дозвіл на розміщення пасіки;

- маршрут переміщення.

Перевезення пасіки здійснювати за маршрутом погодженим з Черкаською обласною військовою адміністрацією.

Обласна військова адміністрація повинна володіти даними про місце запланованого розташування пасіки (адреса, або кадастровий номер земельної ділянки), час та дату запланованого прибуття та виїзду, кількість бджолосімей під час перевезення пасіки, а також мати контактну інформацію власника пасіки або уповноваженої особи.

При отриманні дозволу, якщо перевезення припадає на комендантську годину, про це обов'язково слід повідомити відповідну військову адміністрацію та поліцію.

Інформує Департамент агропромислового розвитку Черкаської обласної військової адміністрації