ДИТЯЧИЙ СМІХ ПІД ЧАС ВІЙНИ

Дата: 31.05.2022 15:32

Як повідомила начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Бобрицької сільської ради Анна Бабенко,  нещодавно  діти та батьки села Бобриця,  сіл Пшенишницького та Козарівського старостинських округів відвідали у селі Григорівка дитячий розважальний захід за сприяння БО "Благодійного фонду "Трініті Україна". У програмі заходу було шоу ходулістів, мильних бульбашок, ростових ляльок, циркового велосипеду. Маленькі учасники брали участь у танцювально-співочих конкурсах та іграх. Усіх бажаючих пригощали смаколиками.

Це свято було створено, щоб ніхто з нас не забував, як важливо піклуватися про "маленьку людину" поруч. Діти отримали радість, гарний настрій, багато усмішок і щасливих хвилин.

Дякуємо "Благодійному фонду "Трініті Україна" та волонтерам за організований та проведений цікавий захід.  Він надовго залишиться у дитячих спогадах. Та й  очі малюків, які світилися радістю, здоровою цікавістю і щирим подивом, їхня промениста посмішка стали найкращим подарунком для батьків та гостей дійства.