ПІСНЯ ЛИНЕ СОЛОВ’ЇНА

Дата: 06.06.2022 11:52

Днями у Бобрицькій громаді відбувся захід приурочений  пісні «Пісня лине солов’їна». Можливо, хтось помилково вважає, що війна – не час для пісень. Але, насправді, часто саме пісні вели у бій, допомагали впоратися з емоціями в найскрутніші часи та піднімали бойовий дух. А українці – одна із найспівочіших націй у світі.

Тож, українські народні пісні лунали у виконанні народного аматорського вокального колективу «Литвинчанка» Литвинецького сільського Будинку культури Бобрицької сільської ради, керівник Олена Гарник, концертмейстер Костянтин Сторчоус та аматорського вокального колективу «Тростянецькі молодички» Тростянецького сільського клубу Бобрицької сільської ради, а естрадні пісні подарували молоді виконавиці Анна Петренко та Уляна Деревянко.

З вітальним словом до присутніх звернулася голова Бобрицької територіальної громади Олена Штефан, яка подякувала всім учасникам заходу за єдність, незламність духу в такий непростий для країни час: «Біль, лють, страх за майбутнє, ненависть до ворогів і любов до своєї країни та рідних – усе це відчуває кожен українець. І доволі часто внутрішні переживання виливаються у творчість. Для когось пісня – це спроба катарсису, для декого - спроба пережити жах війни. Тож, дякую вам, що в такий час ви даруєте людям пісню та  піднімаєте бойовий дух українців».

Зараз нам всім дуже складно та боляче, але важливо тримати стрій та незламну віру в перемогу. Ми пишаємося тим, що ми українці - найсильніша нація в усьому світі. Ми витримаємо та зовсім скоро відсвяткуємо перемогу.

Бо ж нашому роду нема переводу,

Хай пісня єднає коріння святе,

Дай, Боже, нам віру і братнюю згоду

На довгії роки, на вічні віки!