ПРО БЛАГОДІЙНУ ДОПОМОГУ

Дата: 10.06.2022 13:28

Зараз так важлива підтримка та згуртованість, в той час, коли в країні війна.

Об’єднання сил дає ті результати, які неможливо отримати самотужки.

Так цими днями Бобрицька громада отримала гуманітарні продуктові та гігієнічні набори від Danish Refugee Council в співпраці з Вікторією Феофіловою та ГО Горизонт змін. Окрема вдячність людям, які побажали залишитися анонімами, за надану оперативну допомогу з доставкою цих наборів з міста Черкаси.

Благодійна організація World Central Kitchen за підтримки Антона Шершньова вчергове забезпечили продуктовими наборами внутрішньо переміщених осіб нашої громади.

Щиро дякували батьки та дітки, які прибули до нашого краю та отримали дитячі речі від Світлани Романюк.

Дитячі посмішки стали нагородою для Олександра Воскобойніка, депутата Черкаської обласної ради, та небайдужих працівників Благодійного фонду "МХП-Громаді". Перша зміна діток вже відпочила у дитячому багатопрофільному санаторії "Сосновий бір".

Можна довго розписувати чесноти волонтерів, які до нас приїздять, пропонують допомогу, підтримують громади, внутрішньо переміщених осіб та місцевих мешканців, знаходять неможливе і дарують свій час та енергію! Ми щиро дякуємо кожному, хто докладає наразі сил і наближає Перемогу!

Нагадуємо, що отримати гуманітарну допомогу можна в с.Бобриця, на території Бобрицького ліцею по вт та чт о 15:00 або звернутися до старости села, в якому проживаєте. В разі виникнення запитань звертайтеся за тел. +38(063) 53-72-153.