КОЛИ Б’ЮТЬ ГАРМАТИ, МУЗИ НЕ МОВЧАТЬ

Дата: 13.06.2022 10:58

Саме під таким гаслом пройшов благодійний захід у с. Бобриця за участю заслуженої артистки України Олени Білоконь та аматорських вокальних колективів Бобрицької громади.  Метою заходу було збір коштів на придбання планшету для комплектації квадрокоптера для бійців Черкаського батальйону, до складу якого входять бійці  Бобрицької територіальної громади.

Пісня обєднала всіх учасників заходу у цій добрій справі. Свою творчість жителям презентували народний аматорський вокальний колектив «Литвинчанка» Литвинецького сільського будинку культури, (худ.керівник Олена Гарник, концертмейстер Костянтин Сторчоус), вокальні ансамблі народної пісні «Горлиця» Бобрицької сільської ради та «Наддніпряночка» Григорівського сільського клубу, (худ.керівник Олександр Павленко), юні виконавиці Аліна та Валерія Постернак. А родзинкою заходу став виступ заслуженої артистки України Олени Білоконь, яка подарувала справжнє свято всім присутнім.

На завершення заходу зі словами подяки до всіх присутніх звернулася голова громади Олена ШТЕФАН та було підбито підсумки благодійного заходу, результатом якого стала зібрані кошти у сумі 12308,00 грн.

РАЗОМ МИ СИЛА! СЛАВА УКРАЇНІ!