ДЕНЬ МЕДИЧНОГО ПРАЦІВНИКА В БОБРИЦЬКІЙ ГРОМАДІ

Дата: 16.06.2022 14:59

Щороку у третю неділю червня своє професійне свято відзначають працівники медичної сфери. Цьогоріч зі святом наших ангелів в білих халатах привітала Бобрицька громада. З теплими вітаннями та щирими побажаннями звернулася до гостей свята голова Бобрицької громади Олена Василівна Штефан.

За сумлінну невтомну працю подякувала своїм підлеглим і директор Комунального некомерційного підприємства "Канівський центр первинної медико-санітарної допомоги" Наталія Василівна Горьова. А свої пісні дарували присутнім народний аматорський вокальний колектив "Литвинчанка", Литвинецького сільського Будинку культури, колектив народної пісні "Горлиця" (с. Бобриця), юні таланти Анна Петренко та Уляна Дерев'янко. Легким гумором потішила присутніх Тетяна Сторчеус.

Вітання, слова вдячності, квіти, подарунки - все сьогодні було для вас, наші рятівники. Недарма кажуть, що медпрацівник це не професія, це спосіб життя. Тому, хай воно буде у вас щасливим і безхмарним. Легких вам трудових буднів, розуміння від людей і поваги від керівництва. Достатку і затишку у ваші родини.

З повагою сільський голова Олена ШТЕФАН

виконавчий комітет та депутатський корпус Бобрицької сільської ради