ДЕНЬ ФЕРМЕРА В УКРАЇНІ

Дата: 19.06.2022 17:25

Фото без опису19 червня щорічно святкується професійне свято фермерів, коли вітають усіх фермерів та працівників фермерських господарств.

У цей день маю нагоду подякувати тим, для кого селянська праця є сенсом життя, хто попри труднощі чесно і сумлінно робить свою справу. Завдяки вашим працьовитим «золотим руками», мудрості та напруженій самовідданій праці живе наша українська нива, розвивається сільське господарство.

Бажаю, щоб земля рясніла золотом щедрих врожаїв, на столі у кожній оселі завжди був свіжий запашний хліб, а у життя втілюються всі ваші плани. Нехай не переводиться селянський рід на українській землі, а праця трударів буде належно оцінена.

Нехай ваша нива щедро колоситься, здоров’я міцніє, а трудові успіхи примножуються.

З повагою, сільський голова Олена ШТЕФАН,

виконавчий комітет та депутатський корпус Бобрицької сільської ради