БЛАГОДІЙНИЙ ЗАХІД «І БУДЕ ВІЛЬНА УКРАЇНА НА ВСІ ЧАСИ, НА ВСІ ВІКИ», ПРИУРОЧЕНИЙ ДНЮ КОНСТИТУЦІЇ УКРАЇНИ, ЩО ВІДБУВСЯ 26 ЧЕРВНЯ 2022 РОКУ У С. ЛИТВИНЕЦЬ, ЗІБРАВ 12 550 ГРН. НА ПІДТРИМКУ ВОЇНІВ-ЗЕМЛЯКІВ

Дата: 28.06.2022 10:20

26 червня мешканці Бобрицької громади долучилися до благодійного заходу "І буде вільна Україна на всі часи, на всі віки",  який відбувся на базі Литвинецького СБК..

Учасники заходу взяли участь у Всеукраїнському флешмобі подяки захисникам і захисницям "Вшануй героя", залишивши свої слова вдячності на прапорі України, який потім буде переданий воїнам-захисникам на передову. А також підтримали благодійний збір коштів, які будуть спрямовані на придбання тепловізора для воїнів-земляків.

З вітальним словом до громади звернулася Олена Василівна Штефан, зазначивши, що . прийняття Основного Закону ознаменувало фундаментальне закріплення нашої незалежності, навіки закарбувало волю українського народу жити у власній суверенній, соборній державі. І сьогодні, коли наша країна переживає найтяжчі часи, важливо кожному тримати свій фронт. На завершення виступу голова громади відмітила подяками найактивніших мешканців громади серед жителів села Литвинець.

Свою творчість людям дарували: народний аматорський колектив «Литвинчанка» Литвинецького СБК, аматорський вокальний колектив «Вербиченька» Грищинецького СБК, аматорський ансамбль «Тростянецькі молодички» Тростянецького сільського клубу, аматорський ансамбль народної пісні «Горлиця» Бобрицької сільської ради, аматорський ансамбль народної пісні «Наддніпряночка» Григорівського сільського клубу, талановиті виконавці Уляна Дерев’янко, Анна Петренко, Даша Онищенко, Вікторія Лаврищук, Наталія Маришева, Віктор Варава та Галина Погрібна.

Любімо нашу Вітчизну!

Бережімо її і памятаймо –