ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ 25 СЕСІЇ БОБРИЦЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

Дата: 28.06.2022 10:40

У понеділок, 27 червня ц.р., в приміщенні Бобрицького ліцею відбулася 25 сесія VIII скликання Бобрицької сільської ради.

На розгляд депутатів виносилися питання внесення змін до рішення «Про встановлення місцевих податків і зборів на території Бобрицької сільської територіальної громади» та  «Про бюджет Бобрицької сільської територіальної громади на 2022 рік (2353000000)». Доповідачем була начальник фінансового відділу  Лідія Сасько.

Наступним на сесії розглядалося питання "Про внесення змін до Програми «Турбота» Бобрицької сільської ради на 2021 – 2022 роки" пояснення з цього питання надала начальник відділу соціального захисту населення Наталія Малюк.

Далі розглядався блок земельних питань. Із поясненнями по кожному питанню виступала головний спеціаліст відділу містобудування, архітектури, комунальної власності, земельних відносин та ЖКГ Таїса Прошак.