МИРНЕ ЛІТО ДІТЯМ УКРАЇНИ

Дата: 01.07.2022 15:26

Сьогодні, коли Україна перебуває у стані повномасштабної війни, організація  відпочинку має велике значення для відновлення сил, поліпшення стану здоров’я населення, а особливо дітей.

Тому 30 червня 2022 року група дітей у супроводі батьків, що проживають на території Бобрицької територіальної громади  відвідали садибу «Крутий заміс» у с. Мельники, що на Чигиринщині. Чудова можливість відпочити, погратися у різноманітні ігри, зайнятися спортом, прийняти участь у майстер - класах, побачити домашніх улюблених тварин у чудовому містечку надала змогу частково зменшити негативний вплив війни на психічне здоров’я учасників заходу.

Щиро дякуємо ТОВ "НВФ УРОЖАЙ» МХП, депутату Черкаської облради Олександру ВОСКОБОЙНІКУ,  директорці "БФ "МХП-Громаді" Тетяні ВОЛОЧАЙ, голові ГО «Патріоти рідного краю» Юрію РОМАНЧІ та регіональному директору ВП "Ліпляве"  Олександру Трохимцю,  за здійснення дитячих мрій - організацію безкоштовної поїздки дітей на чудовий захід.