Казки Сашка Лірника, 1000-літній дуб та садиба «Крутий заміс» - ще одна група дітей Бобрицької громади відвідала с. Мельники, що на Чигиринщині

Дата: 20.07.2022 08:24

Днями ще одна група дітейу супроводі батьків Бобрицької громади відвідала с. Мельники, що на Чигиринщині. Учасники заходу ліпили хлібці, слухали казки Сашка Лірника, відвідали майстер-класи з виготовлення ляльки-мотанки, ліпили котиків з глини, грали в м'яча, загадали бажання  духу лісу, нагодували кізочок,  слухали гру на гітарі та сопілці та шукали призи в купі соломи.

Щиро дякуємо ТОВ "НВФ УРОЖАЙ» МХП, депутату Черкаської облради Олександру ВОСКОБОЙНІКУ,  директорці "БФ "МХП-Громаді" Тетяні ВОЛОЧАЙ, голові ГО «Патріоти рідного краю» Юрію РОМАНЧІ та регіональному директору ВП "Ліпляве"  Олександру Трохимцю,  за здійснення дитячих мрій - організацію безкоштовної поїздки дітей на чудовий захід.