Надавати першу долікарську медичну допомогу, поводитися зі зброєю і вибухонебезпечними предметами та тримати психологічний баланс

Дата: 21.07.2022 08:12

Днями вчилися педагогічні працівники закладів освіти Бобрицької громади. Проведення подібних практичних занять зумовлені сьогоднішніми непростими реаліями, що вимагають опановувати нові навички. Бути "трішки" лікарем, психологом, військовим, змушені ті, чия діяльність, здавалося б, ніяк не пов'язана з відповідною сферою. Проте, життя вносить свої корективи...

Лектори-професіонали ділилися знаннями та показували на практиці, як діяти в різних випадках.  Тож, щиро дякуємо лікарю загальної практики сімейної медицини КНУ "Канівський центр первинної медико-санітарної допомоги Сергію Аніщенку, директору КУ "Інклюзивно-ресурсний центр Бобрицької сільської ради",  Юлії Арсеєнко та професіоналам військової справи ?(прізвище не вказуємо з відповідних причин) за цікавий та практичний урок.