Всеукраїнський фестиваль вокально-хорових колективів

Дата: 16.08.2022 16:37

Ось і завершився дистанційний Всеукраїнський фестиваль вокально-хорових колективів  «Серпневий заспів -  2022»!

Актуальна патріотична тематика, сильне й ніжне виконання пісень, звучання народних інструментів, холодні і яскраві ракурси кліпів - все це стало наповненням фестивалю онлайн формату.

Вперше в історії фестивалю 115 хорових колективів надіслали свої заявки та відео виступи, серед яких і 5 аматорських колективів Бобрицької громади:

народний аматорський вокальний колектив “Литвинчанка”, Керівник: Олена Гарник;

аматорський вокальний колектив «Тростянецькі молодички», Керівник: Остапець Ольга Борисівна;

аматорський вокальний ансамбль «Вербиченька». Керівник колективу: Костянтин Андрійович Сторчоус;

ансамбль народної пісні «Наддніпряночка». Керівник: Павленко Олександр Васильович;

ансамбль народної пісні «Горлиця». Керівник: Павленко Олександр Васильович.

Дякуємо організаторам за такий чудовий захід. Віримо, що наступного року зустрінимося всі  на мирному "Серпневому заспіві- 2023"! Все буде Україна!