21 вересня пройшов благодійний захід у селі Тростянець

Дата: 23.09.2022 08:54

«Ми не можемо мовчати!» - під таким гаслом 21 вересня пройшов благодійний захід у селі Тростянець. Жителі села зібралися у Тростянецькому сільському клубі щоб послухати народних пісень у виконанні аматорського вокального колективу «Тростянецькі молодички» (керівник Остапець Ольга Борисівна), Віктора Варави директора Синявського СБК, народного аматорського вокального колективу «Литвинчанка» Литвинецького сільського будинку культури (художній керівник Олена Гарник, концертмейстер КонстянтинСторчоус) та трішки відволіктися від сірих буднів військового часу. Адже, часто саме пісні допомагають впоратися з емоціями в найскрутніші часи та піднімають бойовий дух. А українці – одна із найспівочіших націй у світі.

Варто зауважити, що в ході проведення заходу на підтримку воїнів-односельців було зібрано 3250 грн.