РЕАЛІЗАЦІЯ ПРОЕКТУ "АРТ-СТУДІЯ ДЛЯ ВНУТРІШНЬО ПЕРЕМІЩЕНИХ ОСІБ В БОБРИЦЬКІЙ ГРОМАДІ"

Дата: 18.10.2022 10:34

Сьогодні, о 14 годині буде проведено перезентацію результатів дослідження, проведеного Горизонт змін по виявленню потреб та проблем внутрішньо переміщених осіб, які проживають на території Бобрицької громади.

Після презентації відбудеться перший з серії майстер-клас "Патріотичний чокер" в рамках виграного міні-гранту від Київський Діалог.

До участі запрошуються місцеві жителі та ВПО, які проживають на території громади. Попередній запис за тел. +38(073)4266769 Ольга Шишка

__________________

Цей захід буде проведено в рамках проекту Київський Діалог: Створення в українських регіонах соціального капіталу для громадських ініціатив, орієнтованих на реформи, що реалізується німецькою ГО "Європейський Обмін" та Міжнародним Фондом "Відродження" у партнерстві з регіональним ГО за фінансової підтримки Федерального Міністерства закордонних справ Німеччини. Окремі думки, висловлені в матеріалах та на заході, є особистою позицією авторів і жодним чином не відображають точку зору Київський Діалог.