Минулими вихідними на Закарпатті відбулись змагання з футболу між збірними командами з 14-ти областей України, серед яких була і Черкаська

Дата: 02.11.2022 15:21

До складу збірної, що представляла Черкащину, увійшов староста Козарівського старостинського округу Бобрицької сільської ради Володимир ЛИТВИНЕНКО.

Варто зауважити, що турнір був благодійний. Ініціювала його проведення громадська організація «Центр освітніх реформ «Наші діти». Мета заходу – закріпити єдність органів місцевого самоврядування та підтримати голів територіальних громад, які наразі захищають Україну в лавах Збройних Сил України.

За результатами проведення благодійного турніру, закуплено та передано до зони бойових дій дрони та генератори електроенергії.

За словами Володимира Анатолійовича, це була не просто поїздка, а ще і можливість долучитися до благодійної справи, а в цілому дана ініціатива ще й стала ефективним майданчиком для спілкування, обміну досвідом щодо впровадження нових практик самоврядування в умовах воєнного стану.