29 жовтня в с.Григорівка   відбувся патріотичний захід

Дата: 03.11.2022 08:36

У нас єдина мета - Україна свята,нездоланна ніким і ніколи " за участі вокальних колективів ,,Наддніпряночка" Григорівського сільського клубу та ,,Горлиця'' Бобрицької сільської ради, художній керівник Олександр Павленко.
З вітальним словом до присутніх звернувся  керуючий справами Бобрицької сільської ради Зоць М.М.
Маленький зал не міг вмістити всих глядачів. "Атмосферно, яскраво, душевно, патріотично", - так охарактеризували захід глядачі.  Колективи  вражали своєю харизмою, талантом. Запалювали глядачів всім відомі українські та патріотичні пісні  .
Зібрали – 7115 грн, які підуть на підтримку воїнів земляків, які наразі захищають нашу країну від окупантів.