Напередодні Дня працівника соціальної сфери тематичний захід «Хай не згасне ваша віра в щедрість людської доброти»

Дата: 07.11.2022 09:07

Пройшов у Бобрицькій громаді. Цьогоріч – в умовах воєнного часу,  привітали соцпрацівників та  вручили подяки. З початком повномасштабного вторгнення рф перед соціальною сферою постали нові виклики, а основним завданням працівників соцзахисту стало надання допомоги всім хто її потребує, зокрема, людям, які перебувають у складних життєвих обставинах, втратили житло, роботу, здоров’я, втекли від війни в інші області нашої держави.
«Ви пропускаєте через себе чужий біль і чужі проблеми. Велика любов до людей, бажання зрозуміти їх потреби та допомогти, дозволяють вам якісно виконувати свою роботу. Війна ж звалила на ваші плечі багато додаткових, не властивих зобов’язань. Тож бажаю вашим сім’ям добробуту, а нашій країні Перемоги та миру!», – зазначила голова громади Олена ШТЕФАН.
    До вітань долучилися директор КЗ «Центр надання соціальних послуг» Степанецької ОТГ Анатолій Нечипоренко, помічниця Народного депутата України Віталія Войцехівського Валентина Чиж, а також аматорський колектив «Вербиченька» Грищинецького СБК, художній керівник Констянтин Сторчоус та аматори Синявського СБК Віктор Варава та Іван Слюсаренко.