ДЕНЬ МУЖНОСТІ ТА ЗВИТЯГИ – ДЕНЬ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ

Дата: 06.12.2022 09:06

День Збройних сил України відзначається щорічно 6 грудня. Це свято завжди відзначалося з гордістю та пошаною, але у 2022 році під час повномасштабної війни його важливість зросла ще більше. ЗСУ - це меч і щит України, наша опора і захист. Найкращі сини і дочки України борються в Збройних силах за незалежність і свободу своєї Батьківщини.
Шановні воїни, службовці Батьківщині, вітаю вас з професійним святом!
Ви - сила і гордість нашої Батьківщини. Ви довели, що є найвідважнішими, найдосвідченішими, найпрофесійнішими воїнами у світі.
Ми вдячні вам, наші захисники, за збережені життя, за змогу працювати на користь та благо нашої громади та держави.
У цей день ми також схиляємо голови перед пам’яттю героїв, які віддали своє життя за Україну. Їхній подвиг житиме вічно та слугуватиме взірцем чесного й самовідданого служіння Вітчизні.
Ми переконані, що перемога обов’язково буде за нами. Україна переможе в усіх протистояннях, бо має силу нескорених
Бажаємо кожному захиснику і захисниці повернутися додому цілими і неушкодженими, і принести з собою перемогу!
Слава Україні!
Слава Збройним силам України!
Героям слава!

Сільський голова                            Олена ШТЕФАН
Виконавчий комітет та депутатський корпус  Бобрицької сільської ради