ШАХИ, ШАШКИ ТА НАСТІЛЬНИЙ ТЕНІС

Дата: 10.12.2022 19:05

Відповідно до, плану роботи відділу освіти, культури, молоді та спорту Бобрицької сільської ради на листопад 2022 року, з метою підвищення спортивної майстерності юнаків та дівчат, 09.12.2022 року на базі КЗ «Литвинецький ліцей» було проведено зональні змагання з шахів, шашок, настільного тенісу серед хлопців та дівчат закладів освіти Бобрицької громади.

Результати змагань:

Настільний теніс:

Команда КЗ «Грищинецький ліцей» Бобрицької сільської ради – І місце;

Команда КЗ «Литвинецький ліцей» Бобрицької сільської ради – ІІ місце;

Команда КЗ «Бобрицький ліцей» Бобрицької сільської ради – ІІІ місце.

Серед хлопців І місце зайняв Порожній Олександр, учень КЗ«Грищинецький ліцей» Бобрицької сільської ради, ІІ місце - Туз Денис, учень КЗ «Литвинецький ліцей» Бобрицької сільської ради, ІІІ місце - Туз Максим, учень КЗ «Литвинецький ліцей» Бобрицької сільської ради.

Серед дівчат І місце зайняла Постернак Валерія, учениця КЗ «Бобрицький ліцей» Бобрицької сільської ради, ІІ місце- Бондар Аліна, учениця КЗ«Грищинецький ліцей» Бобрицької сільської ради.

Шахи:

Команда КЗ «Литвинецький ліцей» Бобрицької сільської ради – І місце;

Команда КЗ «Бобрицький ліцей» Бобрицької сільської ради – ІІ місце.

Серед хлопців І місце здобув Пустовий Роман, учень КЗ «Бобрицький ліцей», ІІ місце - Горохов Роман. учень КЗ «Литвинецький ліцей».

Серед дівчат кращою стала Биковець Віталіна, учениця КЗ «Литвинецький ліцей».

Шашки:

Команда КЗ «Бобрицький ліцей» Бобрицької сільської ради – І місце;

Команда КЗ «Литвинецький ліцей» Бобрицької сільської ради – ІІ місце;

Команда КЗ «Грищинецький ліцей» Бобрицької сільської ради – ІІІ місце.

Серед хлопців перемогу здобув Литвин Арсен, учень КЗ «Бобрицький ліцей», ІІ місце між собою розділили Пікуль Владислав, учень КЗ «Литвинецький ліцей» та Бойко Роман, учень КЗ «Грищинецький ліцей».

За підсумками всіх трьох видів змагань найкращий результат показали учні КЗ «Литвинецький ліцей» Бобрицької сільської ради.

Вітаємо переможців!