У БОБРИЦІ ПРОВЕЛИ БЛАГОДІЙНИЙ ЗАХІД НА ПІДТРИМКУ ЗСУ

Дата: 10.12.2022 22:23

Благодійний захід сьогодні відбувся в Бобрицькому ліцеї, проведений та організований працівниками даного закладу та аматорськими колективами народної пісні «Горлиця» Бобрицької сільської ради та «Наддніпряночка» Григорівського сільського клубу. Ініціатором став Олександр Павленко художній керівник колективів, який творчо розробив сценарій та підібрав репертуар пісень, що лунали. До участі у заході долучився і вокальний ансамбль «Веснянка» Бобрицького ліцею. Та не лише концертна програма чекала на відвідувачів. Приємною родзинкою заходу став благодійний ярмарок, організований працівниками закладу освіти.
     «Щира подяка всім хто долучився до благодійної події: мешканцям села, працівникам закладу освіти, всім, хто прийняв виклик і зробив захід таким чудовим» - зазначив Микола ЗОЦЬ, керуючий справами виконавчого комітету Бобрицької сільської ради.
     Спільними зусиллями було зібрано 16 600 грн, ці кошти будуть направлені на підтримку воїнів-земляків, які захищають Україну від агресора.
    Наша сила – у нашій єдності, нескореності, НЕЗЛАМНОСТІ!  Наша сила – у нашій боротьбі, вірі в ПЕРЕМОГУ, прагненні бути корисними своїй армії та державі!