У БОБРИЦЬКІЙ ГРОМАДІ ВІДКРИЛИ ПРОЕКТИ – ПЕРЕМОЖЦІ КОНКУРСУ «ЧАС ДІЯТИ, КАНІВЩИНО!» ВІД БФ «МХП – ГРОМАДІ»

Дата: 24.12.2022 08:39

22 грудня 2022 року відбулося відкриття проектів Бобрицької громади, які у вересні місяці здобули перемогу в локальному конкурсі місцевих ініціатив «Час діяти, Канівщино!».
    Нагадаємо, що серед 10 переможців з Канівщини, Бобрицька громада отримала співфінансування на такі ідеї:
 «Смакуй життя», Комунальний заклад «Грищинецький ліцей»;
 «Соціально-психологічний простір «Емпатіо», Комунальний заклад «Литвинецький ліцей»;
 «Готуй дрова влітку», Виконавчий комітет Бобрицької сільської ради;
 «Potaptsi HUB «Територія єдності», Відділ освіти, культури, молоді та спорту Бобрицької сільської ради.
    Протягом трьох місяців велася клопітка робота щодо реалізації вище вказаних ініціатив.
    І вже цього четверга керівництво громади спільно з Юрієм Мельником, першим заступником виконавчого директора «МХП», директоркою благодійного фонду «МХП – Громаді» Тетяною Волочай, менеджером Черкаського регіону БФ «МХП – Громаді» Віталія Очеретяного мало нагоду побачити результати спільної праці та перерізати символічні стрічки.
    Та тепло зустрічей, сонячна погода перетворили звичайний робочий візит у справжній тур «Тепла, гармонії та затишку» Бобрицькою громадою.
    Першою точкою стало село Литвинець. Відкриття проекту соціально-психологічного простору «Емпатіо» на базі КЗ «Литвинецький ліцей» подарувало можливість всім учасникам зануритися в світ ароматів та тепла. Всі присутні створили власноруч ароматичну еко-свічку та отримали сеанс арома-терапії. Поділилася з гостями таким цінним в наш час світлом та провела майстер-клас Олена ЯРОВА.
    Директорка закладу Людмила ГЛУШКО, керівниця проекту зазначила: «Ідея створення даного проекту виникла давно, проте сильним поштовхом до створення стала повномаштабна війна. Адже,  сьогодні на передовій знаходиться багато односельчан, яким після повернення потрібна буде наша підтримка, а наші діти постійно відчувають  тривогу та страх дорослих. Тому спільно з директоркою КУ «Інклюзивно-ресурсний центр» Бобрицької сільської ради Юлією АРСЕЄНКО був написана та реалізована така важлива для нас ініціатива.»
    Використання простору та його сучасна комплектація якісним обладнанням сприятиме ефективним заняттям та забезпечить позитивну психологічну атмосферу для дітей і жителів Литвинецького старостинського округу.
    На завершення візетери відвідали Литвинецький сільський будинок культури, де минулого року в рамках цього ж конкурсу був реалізований проєкт «Качалка».