Про заборону продажу та використання піротехнічних виробів, феєрверків, салютів та петард, незалежно від класу на території Черкаської області

Дата: 28.12.2022 16:33

Відповідно до законів України „Про місцеві державні адміністрації“,
 Про правовий режим воєнного стану, Указу Президента України
 від 24.02.2022 № 64/2022 „Про введення воєнного стану в Україні“, затвердженого Законом України „Про затвердження Указу Президента України Про введення воєнного стану в Україні“ від 24.02.2022 № 2102-IX
 (зі змінами), Указу Президента України від 24.02.2022 № 68/2022
 „Про утворення військових адміністрацій, з метою забезпечення  громадського порядку та безпеки, захисту життя та здоров’я населення

НАКАЗУЮ:

1. Заборонити на період дії правового режиму воєнного стану продаж та використання піротехнічних виробів, феєрверків, салютів та петард, незалежно від класу, суб’єктам господарювання, які здійснюють свою діяльність у сфері ресторанного господарства, громадського харчування, розважальних закладів, об’єктів соціально-культурного, побутового, торгівельного та іншого призначення, а також іншим юридичним і фізичним особам на території Черкаської області.

2. Районним військовим адміністраціям, рекомендувати міським, селищним, сільським радам територіальних громад провести роз’яснювальну роботу серед населення щодо заборон, встановлених цим наказом.

3. Відділу з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій
 та цифровізації Черкаської обласної державної адміністрації забезпечити оприлюднення цього наказу на офіційному вебсайті Черкаської обласної державної адміністрації.

4. Відділу прес-служби апарату Черкаської обласної державної адміністрації забезпечити інформування про цей наказ через засоби масової інформації.

5. Головному управлінню Національної поліції в Черкаській області, Черкаському обласному територіальному центру комплектування та соціальної підтримки, Черкаському зональному відділу військової служби правопорядку та добровольчим формуванням територіальних громад забезпечити спільні патрулювання під час проведення різдвяних та новорічних свят.

6Контроль за виконанням наказу залишити за собою.

Начальник                                                                                   Ігор ТАБУРЕЦЬ