БОБРИЦЬКА ГРОМАДА СЕРЕД ПЕРЕМОЖЦІВ КОНКУРСУ «САДИ ДЛЯ ПЕРЕМОГИ»

Дата: 12.02.2023 21:18

Нещодавно стали відомі переможці грантового конкурсу для громад «Сади для Перемоги», серед яких і Бобрицька громада.

8 громад з різних куточків України отримають по 250 тисяч гривень фінансування для реалізації ідей із підтримки локальної продовольчої безпеки чи розвитку сільського господарства.

Загалом до участі в конкурсі подали заявки майже 80 громад України, які мають ідеї з покращення своєї ситуації з продзабезпеченням.

Кошти гранту громади зможуть використати на техніку для обробки землі, на необхідні засоби для вирощування, зберігання і переробки сільськогосподарської продукції, впровадження новітніх технологій та інші заходи, що сприяють підвищенню продовольчої безпеки.

Термін реалізації проектів – від 2 до 12 місяців.

Конкурс стартував у вересні. Його організували  ініціатива «Сади Перемоги» від проекту SURGe, що фінансується Урядом Канади, та БФ «МХП-Громаді» у партнерстві з Міністерством аграрної політики та продовольства України. У межах конкурсу  зацікавлені громади брали участь в освітніх вебінарах, де експерти  розповідали про стратегію, розробку та втілення комплексного плану продовольчої безпеки.зпеки.Фото без опису