ЗУСТРІЧАЄМО ГЕРОЯ БОБРИЦЬКОЇ ГРОМАДИ

Дата: 08.03.2023 13:10

ЗУСТРІЧАЄМО ГЕРОЯ БОБРИЦЬКОЇ ГРОМАДИ
Шановна громадо! 9 березня додому назавжди повертається на щиті Герой СТЕШЕНКО Олександр Миколайович, житель села Курилівка.
Водій – радіотелефоніст 1-го стрілецького відділу 2-го стрілецького взводу 1-ї стрілецької роти Олександр загинув під час артелерійського обстрілу в районі населеного пункту Вугледар  Донецької області.
У Олександра залишилися дружина та троє дітей. Стешенко Олександр закінчив Канівську загальноосвітню школу № 4,  Бобрицьке ПТУ і здобув професію тракторист- машиніст. Працював у газовому господарстві. Останнім часом займався підприємницькою діяльністю, з 24.02.2022 призваний до лав ЗСУ.
Дуже сильно любив рибалити. Біля будинку тримав свій невеличкий ставочок.
Просимо всіх належним чином провести загиблого Воїна, створивши живий коридор у селі Курилівка 9 березня о 8:30 від Курилівського сільського клубу до будинку (вул. Донцівська, 4). Потім прощання відбудеться у м.Канів об 11:00 у Шевченко HUB.
Ціною свого життя він здійснив найбільший подвиг справжнього чоловіка - віддав своє життя за цілісність і незалежність України. На віки-вічні його ім'я буде вписане в історію нашої громади та України, як воїна – Героя Захисника!
Сумуємо всією громадою...
Спочивай з миром, Олександре!
«Герої не вмирають, вони вічно житимуть у наших серцях!»