ПРЕС-РЕЛІЗ   Оголошено онлайн-аукціон з приватизації  у Черкаському районі

Дата: 14.03.2023 10:16

ПРЕС-РЕЛІЗ

Оголошено онлайн-аукціон з приватизації  у Черкаському районі

07 квітня запрошуємо взяти участь в онлайн-аукціоні з приватизації нежитлових будівель: гараж, 1А, площею 573,6 м²; господарська будівля, Б; убиральня, Г; огорожа, 1; ворота з хвірткою, 2; вимощення, І.

Рік побудови будівель та споруд − 1988. Обʼєкт приватизації з 2020 року не використовується. Газопостачання, водопостачання, водовідведення відсутнє, електропостачання відключене. Територія навколо об’єкта огороджена, але не упоряджена.

Об'єкт знаходиться на відстані 400 м від центру с. Таганча, зручні під’їзні шляхи.

Земельна ділянка під об’єкт приватизації окремо не виділена.

• Стартова ціна5 813,00 грн.

• Прийом пропозицій до участі – до 6 квітня, 20:00.

• Локація – Черкаська обл.,Черкаський р-н, село Таганча, вул. Шпака, 88/3.

• Детальніше про об’єктhttps://bit.ly/3ZImMiq.

• Взяти участь в аукціоні  https://bit.ly/3LdrwIG.

Додаткову інформацію щодо об’єкта приватизації можна отримати в Управлінні забезпечення реалізації повноважень у Черкаській області РВ ФДМУ по Київській, Черкаській та Чернігівській областях за адресою: м. Черкаси, бульв. Шевченка, 205, каб. 302, тел. 050-937-29-21, час роботи з понеділка по четвер з 8:00 до 17:00, в п’ятницю з 8:00 до 15:45.