ЩОДО СИТУАЦІЇ З ПЕРЕВЕЗЕННЯМ ПАСАЖИРІВ

Дата: 24.03.2023 12:22

Шановні жителі Бобрицької громади!

Сьогодні не вийшли приміські автобуси 🚍на свої маршрути:

🔴 Канів - Григорівка – Черниші ч/з села (Бобриця, Студенець, Іваньків, Пшенишники, Грищинці, Піщальники, Трощин);

🔴 Канів - Бересняги ч/з села(Степанці, Синявка, Козарівка, Орловець);

🔴 Канів - Ковалі ч/з села (Литвинець);

🔴 Канів - Курилівка ч/з села (Тростянець).

Перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах здійснювалось відповідно до Договору від 23.01.2020 № 1/20, термін якого закінчився у січні 2023 року.

З метою безперервного перевезення пасажирів нашої громади та задля уникнення соціальної напруги серед населення, виконавчий комітет Бобрицької сільської ради та перевізник ТОВ «М+М» направили до Черкаської обласної державної адміністрації листи, щодо продовження терміну дії Договору, оскільки саме до Черкаської ОВА на час дії воєнного стану перейшли повноваження щодо продовження таких договорів.

На даний час у продовженні Договору про організацію перевезень пасажирів на автобусних маршрутах загального користування Черкаською обласною військовою адміністрацією було відмовлено та запропоновано перевізнику взяти участь у конкурсі з визначення автомобільного перевізника на перевезення пасажирів.

Тому перепрошуємо за тимчасові незручності, виконавчим комітетом Бобрицької сільської ради спільно з Черкаською районною державною адміністрацією прикладаються всі зусилля для якнайшвидшого вирішення даного питання.