РУБРИКА «ВЕСНЯНА ТОЛОКА В ГРОМАДІ»

Дата: 24.03.2023 12:34

Сьогодні ми усі прагнемо перемоги і попри війну маємо дотримуватись доброї української традиції - великої спільної толоки.

Як добрі господарі прагнемо, щоби кожне село було як писанка – чистеньке, охайне і затишне!

Тож і цього року розпочали проводення місячника благоустрою - 🌿ВЕСНЯНУ ТОЛОКУ В ГРОМАДІ🌿.

🧹У пятницю, 24 березня, працівники виконавчого комітету на чолі із сільським головою Оленою Штефан толокували на в’їзді в село Бобриця.

🧹У селі Григорівка впорядкували братські могили, територію старостату та клубу.

🧹Єдиним фронтом трудилися і в селі Пшеничники: прибрали територію сільського будинку культури, старостату та братської могили.

🧹У КЗ «Литвинецький ліцей» відбулася традиційна толока з прибирання прилеглих територій до школи, у якій взяли участь учні, вчителі та технічні працівники навчального закладу. Весело та дружно, «кипіла» робота, бо ж де гурт і охота, там швидка робота. І завдяки об’єднаним зусиллям, націлених на благоустрій, покращили естетичний стан прилеглих територій нашого ліцею.

🧹Підростаюче покоління трудилося на території Курилівського сільського клубу та бібліотеки, готуючи клумби до висадки квітів.

🧹Активно розпочалися роботи з покращення благоустрою і в Грищинецькому страстаті.

Закликаємо мешканців територіальної громади впорядковувати прилеглі до власних домогосподарств території, прибрати (не спалювати) побутове сміття, залишки сухої рослинності, гілля, будівельні матеріали та інші відходи !

Поки наші незламні ЗСУ чистять українські землі від окупантської нечисті, ми запрошуємо всіх навести лад у своїх селах!

Подбаємо про чисте довкілля разом!

Зустрінемо перемогу у чистій громаді!