ВСЕУКРАЇНСЬКА ТОЛОКА У БОБРИЦЬКІЙ ГРОМАДІ

Дата: 12.04.2023 12:43

Напередодні Дня довкілля активних та небайдужих представників Бобрицької, Ліплявської та Канівської територіальних громад об’єднала любов до рідної землі та активна громадянська позиція.
    11 квітня 2023 року пройшла екологічна акція «Всеукраїнська толока у Бобрицькій громаді», яка зібрала близько сімдесяти учасників.
     І допоки ЗСУ очищають нашу землю від орків, учасники весняної толоки прибрали побутове сміття на узбіччях на проміжку дороги Київ-Канів від села Тростянець до міста Канів.
    До слова, екологічна акція «Всеукраїнська толока у Бобрицькій громаді» проходить вже вдруге у громаді та спрямована на поліпшення екологічного, санітарного та естетичного стану нашого краю.
    Висловлюємо щиру подяку усім, хто не залишився байдужим до цієї доброї та суспільно-корисної справи, хто знайшов для цього час та доклав власних зусиль.
    Зустрінемо перемогу у чистій громаді!