ДИТЯЧІ ЗМАГАННЯ З МІНІФУТБОЛУ ВІДБУЛИСЯ У БОБРИЦЬКІЙ ГРОМАДІ

Дата: 04.05.2023 11:18

Фото без опису
    03 травня 2023 року на шкільному стадіоні Бобрицького ліцею відбулися змагання  з мініфутболу серед збірних команд учнів закладів загальної середньої освіти Бобрицької та Ліплявської сільських рад.
Матчі відбувались у напруженій безкомпромісній боротьбі, оскільки кожна команда прагнула здобути перемогу. Юні спортсмени показали неабияку наполегливість, спритність, майстерність у володінні м’ячем, тактичні здібності, витривалість та чудову гру. Всі учасники отримали безліч позитивних емоцій від гри.
Найсильнішими в цей день виявилася команда КЗ «Бобрицький ліцей» Бобрицької сільської ради. Їхні ровесники з КЗ «Литвинецький ліцей» Бобрицької сільської ради вибороли друге місце, команда КЗ «Ліплявський ліцей» Ліплявської сільської ради - третє. Подяку за участь у змаганнях отримали футболісти КЗ «Келебердянський ліцей» Ліплявської сільської ради та КЗ «Грищенецький ліцей» Бобрицької сільської ради.
Дякуємо всім учасникам заходу!

Фото без описуФото без опису