ПАМ’ЯТАЄМО ТИХ, ХТО БОРОВСЯ ЗА УКРАЇНУ ТОДІ! ШАНУЄМО ТИХ, ХТО ВОЮЄ ЗА НЕЇ СЬОГОДНІ!

Дата: 09.05.2023 09:05

8 травня, біля братських могил загиблим воїнам, зібрались мешканці громади. Адже 8 травня ми відзначаємо День пам’яті і примирення над нацизмом у роки Другої світової війни. Сімдесят вісім весен живе в наших серцях пам’ять про ті страшні вогненні роки, але не старіє, не зникає пам’ять тих літ.
    Для нас пам’ятні дні символізують не тріумф переможців над переможеними, а є нагадуванням про страшну катастрофу, яка стала можливою в результаті приходу до влади і змови двох тоталітарних режимів – нацизму і комунізму.
    У кожному селі Бобрицької громади присутні долучились до покладання квітів до Братських могил, пам’ятних знаків загиблим воїнам-учасникам АТО та ООС.
    «Вічна пам’ять загиблим бійцям, які захистили наше майбутнє. Глибока вдячність воїнам, які зараз захищають мирне небо над нашими головами. Стійкості, єдності та віри всім нам», – з такими словами звернулася до присутніх Олена Штефан, голова громади.