ТЕМАТИЧНИЙ ЗАХІД ДО ДНЯ МАТЕРІ ПРОХОДИВ У СЕЛІ БОБРИЦЯ

Дата: 16.05.2023 16:27

З нагоди Дня Матері, 13 травня в приміщенні Бобрицького ліцею відбувся захід «Материнська любов – найсвятіша» за участю аматорських колективів народної пісні «Горлиця» Бобрицької сільської ради, «Наддніпряночка» Григорівського сільського клубу, дитячого колективу «Веснянка» Бобрицького ліцею та вокального родинного колективу «Берегиня» Потапціського сільського будинку культури.
У своїх виступах, піснях, віршах  було продемонстровано любов та повагу до матерів, їхньої праці, висловлена глибока вдячність за турботу і терпіння, лунали щирі побажання матерям довгих років життя.
В цей день світ дякує матерям за життя і майбутнє. Та вони варті уваги та любові не лише один раз на рік, а кожного дня. Українські мами сьогодні є справжніми Героями, адже в їхніх руках – майбутнє нації.