ВИШИВАНКА -ДУХОВНА БРОНЯ УКРАЇНЦІВ

Дата: 18.05.2023 16:39

Щороку, у третій четвер останнього місяця весни, що цього року припав на 18 травня, відзначається Всесвітній день вишиванки.

Це свято покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого українського одягу. До нього може долучитися кожен охочий, лише одягнувши вишиванку.

Українська вишита сорочка - це не просто елемент гардеробу, а й потужний оберіг, генетичний код українців. Вона стала символом української сили, ознакою сміливості та свободи.

І сьогодні, коли наш народ захищає не лише фізичні кордони України, а й духовно-культурні - вишиванка є духовною бронею українців. Вишита сорочка була, є та буде символом нашої ідентичності, віри, надії, любові, боротьби, а головне — Перемоги. Перемоги над злом, яке уособлює сучасна росія, що чинить геноцид проти українців.

Тож нехай наше життя буде таким барвистим, як ці вишиванки