Повідомлення про початок процедури громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення детального плану території земельної ділянки

Дата: 29.05.2023 08:58

Керуючись ст. 19, 21 ЗУ “Про регулювання містобудівної діяльності” ПКМУ від 25 травня 2011 року №555 “Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні”

Відповідно до рішення від 27 червня 2022 року №25-11/VІІІ Бобрицької сільської ради виконується документація з розроблення детального плану території зі зміною цільового призначення земельної ділянки, для будівництва та обслуговування громадських та релігійних організацій в адміністративних межах Бобрицької сільської ради Черкаського району, Черкаської області..

Замовник детального плану території Бобрицька сільська рада Черкаської області.

Для ознайомлення звертатися у відділ містобудування, архітектури, комунальної власності, земельних відносин та ЖКГ Бобрицької сільської ради (Україна, 19014, Черкаська обл., с. Бобриця, вул. Дружби, буд. 4, тел. +38(063)-53-721-53.,   E-mail: bobryca_rada@ukr.net). Час ознайомлення з 9:00 по 13:00 з понеділка по середу (включно), кожного тижня до 19 червня 2023 року.

Термін ознайомлення з проектом містобудівної документації – місяць з моменту виходу публікації в засобах масової інформації, термін подання пропозицій – протягом місяця з дня публікації оголошення.

Громадські слухання будуть проведені 22 червня 2023 року, за адресою: Черкаська обл., Черкаський р-н., с. Литвинець, вул. Центральна, буд. 23, (приміщення клубу). Початок слухань о 10:00 год.

Розробник детального плану території - Комунальне проектно-виробниче архітектурно-планувальне підприємство "ОБЛАРХБЮРО" Черкаської обласної ради.