УЧНІ БОБРИЦЬКОЇ ГРОМАДИ ДОЄДНАЛИСЯ ДО ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ОЗДОРОВЧО-ФІЗКУЛЬТУРНОГО ЗАХОДУ «РУХ – ЦЕ ЗДОРОВО!»

Дата: 12.06.2023 08:23

Всеукраїнський фізкультурно- оздоровчий захід “Рух – це здорово!” уже став приємною щорічною традицією.
Захід, організований Комітетом з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки, проходитиме з 1 по 18 червня у всіх регіонах України.
З метою формування здорового способу життя підростаючого покоління, залучення учнівської молоді до рухової активності, популяризації регулярних занять фізичною культурою та спортом у рамках святкування Дня захисту дітей у закладах освіти були проведені загальні руханки та інші спортивні активності.
РУХ – це здорово, РУХ – це сила, а сила рухає вперед – до нових вершин, до нових висот!

Фото без описуФото без описуФото без опису