ОЛЕНА ШТЕФАН, БОБРИЦЬКИЙ СІЛЬСЬКИЙ ГОЛОВА, - ДЕЛЕГАТ ДЛЯ УЧАСТІ В ЗАГАЛЬНИХ ЗБОРОХ АСОЦІАЦІЇ ОТГ 2023 РОКУ ВІД ІМЕНІ ЧЛЕНІВ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ АСОЦІАЦІЇ ОТГ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Дата: 11.06.2023 08:27

9 червня 2023 в Буцькій сільській територіальній громаді Уманського району відбулись збори Черкаського регіонального відділення Всеукраїнської асоціації органів місцевого самоврядування «Асоціація об’єднаних територіальних громад».

Участь в засіданні взяли 39 громад.

Під час зборів було обрано 10 делегатів уповноважених представників об’єднаних територіальних громад – членів Асоціації ОТГ для участі в Загальних Зборах (З’їзді делегатів) Асоціації ОТГ 2023 року, із правом голосу від імені членів Всеукраїнської Асоціації ОТГ Черкаської області, серед яких і Штефан Олена Василівна – голова Бобрицької сільської територіальної громади.

Також голови громад мали змогу побачити успіхи Буцької громади, яка за короткий час має великий досвід у вирощуванні врожаю та його переробці🌾 .