ТВОРЧИЙ ЗАХІД ДО ДНЯ КОНСТИТУЦІЇ УКРАЇНИ «І БУДЕ ВІЛЬНА УКРАЇНА НА ВСІ ЧАСИ, НА ВСІ ВІКИ» ВІДБУВСЯ У СЕЛІ ГРИЩИНЦІ

Дата: 29.06.2023 15:55

Творчий захід відбувся 28 червня, у День Конституції України.
На заході панувала неймовірна атмосфера добра, захоплення прекрасним та віри у наших захисників. Бо в цей день усі виступи  присвячували  тим, хто береже наш спокій та захищає від ворога.
Свою творчість  присутнім дарували: народний аматорський колектив «Литвинчанка» Литвинецького СБК, аматорський вокальний колектив «Вербиченька» Грищинецького СБК, аматорський ансамбль «Тростянецькі музиченьки» Тростянецького сільського клубу, аматорський ансамбль народної пісні «Горлиця» Бобрицької сільської ради, аматорський ансамбль народної пісні «Наддніпряночка» Григорівського сільського клубу, сімейний колектив «Берегиня» Потапцівського СБК, аматори Синявського та Курилівського закладів культури.
Під час концерту провели благодійний збір завдяки якому зібрали 9160 гривень, які передали жителю села Грищинці Руслану Горовому, який проходить реабілітацію від поранень, отриманих на Авдіївському напрямку..
Дякуємо усім свідомим українцям!💙💛
Дякуємо рідним ЗСУ!💙💛