23 серпня - День Державного Прапора України!

Дата: 23.08.2023 08:41

🇺🇦23 серпня - День Державного Прапора України!🇺🇦

Його дві смуги синього та жовтого кольорів вже більше 30 років об’єднують українців у будь-якому куточку світу в сильну та вільну націю.

Державний Прапор - це не просто стяг. Це символ єднання і можливість продемонструвати, ким ти є, звідки ти і наскільки пишаєшся своєю країною.

Як у давнину наші предки захищали від загарбників українську землю, так і сьогодні їх сини і дочки нашої країни, жертовно боронять рідну Україну від ворога-загарбника - росії. Сьогодні українські державні прапори майорять на позиціях наших військових на передовій. Мить, коли підіймається Прапор України над звільненими територіями - це момент безмежного щастя, радості, піднесення на гордості за рідну країну та її народ!

Нехай синьо-жовтий стяг і надалі вселяє в серце кожного гордість та спонукає на нові подвиги заради своєї Батьківщини і веде українців до Перемоги!

Слава нашим Героям, які борються за кожен метр нашої землі! Слава Україні!